BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Taškų lenktynėse pergalę šventė „Alytus“

Rezultatyviausiose pastarųjų metų Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse dramatišką pergalę po pratęsimo iškovojo „Alytaus“ ekipa. Ji išvykoje 123:120 palaužė „Šiaulius“ ir iškovojo ketvirtąją pergalę šį sezoną.

Šis mačas ir be pratęsimo buvo rezultatyviausias šį sezoną. Ketvirto kėlinio pabaigoje po Andriaus Aleksandrovo dviejų baudų „Alytus“ pirmavo 105:102, tačiau Gediminas Maceina paskutinėmis sekundėmis smeigė tritaškį, kuris išplėšė pratęsimą.

„Tai buvo fantastinis tritaškis per rankas. Tačiau pratęsime mes nesutrikome, taikliai mėtėme baudas ir iškovojome pergalę“, – po rungtynių tinklalapiui „BasketNews.lt“ sakė alytiškių treneris Sigitas Krukis.

Papildomą penkių minučių atkarpą svečiai pradėjo spurtu 7:0 ir pirmavo visą pratęsimą. Likus žaisti 28 sekundes jų persvara siekė 6 taškus (119:113), kai 4 iš eilės Mariaus Prekevičiaus taškai priartino šiauliečius iki 117:120.

Tada šiauliečiai prasižengė prieš Rytį Adomavičių ir šis įmetė tik pirmą baudą. Tačiau po antrosios kamuolį atkovojęs Nerijus Varnelis pelnė du taškus ir Manto Ruikio taiklus tritaškis paskutinę pratęsimo minutę nieko nebelėmė.

„Bijau sumeluoti – paklaustas, ar yra anksčiau dalyvavęs tokiose rezultatyviose rungtynėse kalbėjo Krukis. – Statistikos nevedu, bet be abejonės tai – retas atvejis Europos krepšinyje. Prisiminkime „Šiaulių“ rungtynes ULEB taurėje, kai rezultatas tebuvo 71:51“.

„Alytus“: Saulius Kazevičius 41 taškas (7 rez. perd., 7 kld.), Nerijus Varnelis 31 (13 atk. kam.), Marius Janišius 20 (12 atk. kam.), Andrius Aleksandrovas 18, Rytis Adomavičius 11, Marius Pociukonis 2.

„Šiauliai“: Marius Prekevičius 23, Antonio Grantas 19, Mantas Ruikis 17, Jose Olivero 16, Tomas Rinkevičius 15, Gediminas Maceina 11, Aurimas Kieža 10, Artūras Masiulis 9.