BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ispanijoje visos lietuvių komandos pralaimėjo

Ispanijos lygos (ACB) rungtynėse Valjadolido „Grupo Capitol” klubas, kuriam atstovauja Darius Pakamanis, namuose rezultatu 74:76 (19:15, 19:22, 18:22, 18:17) pralaimėjo „Cajasol” krepšininkams.

Lietuvis pralaimėjusiems per 7 su puse minutės taškų nepelnė ir prarado 2 kamuolius.

„Grupo Capitol”: G.Boddickeris - 17 (6 atk. kam.), J.Gomisas ir B.Eley (8 atk. kam.) - po 14, O.Yebra - 11, N.Rodriguezas - 7.

„Cajasol”: M.Kakiouzis - 21 (8 atk. kam.), T.Ellisas - 11 (5 atk. kam.), M.Ignerskis ir A.Milesas (6 rez. perd.) - po 9.

Valensijos „Pamesa” komanda, kurioje žaidžia Mindaugas Timinskas, išvykoje rezultatu 80:83 (14:22, 20:20, 19:14, 20:17, 7:10) nusileido Barselonos „Axa FCB” ekipai.

M.Timinskas „Pamesa” klubui per beveik 20 min. pelnė 1 tašką (0/3 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai 1/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

„Pamesa”: Sh.Williamsas - 24 (6 rez. perd.), V.Claveras - 17, R.Douglasas - 13 (5 atk. kam.), S.Baračas - 8 (7 atk. kam.).

„Axa FCB”: J.Lakovičius - 26 (4 rez. perd.), J.Triasas - 12 (5 atk. kam.), M.Kasunas (5 atk. kam.) ir R.Grimau - po 11.

Vitorijos „Tau Ceramica” komanda, kuriai atstovauja Simas Jasaitis, namuose rezultatu 78:80 (29:24, 15:22, 18:12, 16:22) turėjo pripažinti „Blibao Basket” ekipos pranašumą.

„Tau Ceramica” per paskutines daugiau nei 2 minutes nesugebėjo pelnyti nei taško, o varžovai tuo pasinaudojo ir spurtavo 7:0. Paskutinėmis sekundėmis S.Jasaitis stabdė priešininkų krepšininką Luke Reckerį. Jis pataikė vieną baudą iš dviejų, o paskutinei Vitorijos komandos atakai laiko jau neužteko.

Lietuvis pralaimėjusiems per beveik 7 minutes pelnė 3 taškus (1/3 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius ir kartą prasižengė.

„Tau Ceramica”: I.Rakočevičius - 19 (6 klaidos), T.Splitteris - 16 (7 atk. kam.), P.Mickaelis - 15 (11 atk. kam.), P.Prigioni - 11 (10 rez. perd.).

„Bilbao Basket”: M.Huertas - 20, L.Reckeris - 15 (7 atk. kam.), J.Salgado - 12.