BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

“Hornets” krepšininkai įveikė “Mavericks” po aštuonerių metų pertraukos

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate šeštadienį Naujojo Orleano “Hornets” klubas pirmą kartą nuo 1999 metų lapkričio mėnesio namuose po pratęsimo 112:108 (32:23, 24:28, 24:30, 22:21; 10:6) palaužė Dalaso “Mavericks” ekipą ir nutraukė 21-erių pralaimėtų rungtynių seriją šiam klubui.

Susitikimo didvyriu tapo Predragas Stojakovičius, kuris iki mačo pagrindinio laiko pabaigos likus 2,9 sek. pataikė tolimą metimą ir savo komandai išplėšė pratęsimą.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Chrisas Paulas, pelnęs 33 taškus, atkovojęs 9 ir perėmęs 3 kamuolius bei atlikęs 12 rezultatyvių perdavimų. P.Stojakovičius prie pergalės pridėjo 22 taškus, o Tysono Chandlerio sąskaitoje - 21 taškas ir 13 atkovotų kamuolių.

Dalaso ekipai Jasonas Terry, Dirkas Nowitzki ir Joshas Howardas įmetė po 19 taškų.

“Hornets” (12 pergalių/6 pralaimėjimai) komanda Vakarų konferencijoje užima ketvirtąją vietą, o “Mavericks” (11/6) krepšininkai žengia šešti.

“Chicago Bulls” komanda savo aikštėje 111:95 (31:23, 27:34, 28:18, 25:20) nugalėjo “Charlotte Bobcats” ekipą ir pirmą kartą šiame sezone iškovojo dvi pergales iš eilės.

Šeimininkų klubą į pergalę vedė Benas Gordonas, pelnęs 34 taškus ir atlikęs 5 rezultatyvius. Loulas Dengas prie pergalės pridėjo 29 taškus, o Andresas Nacioni surinko 17 taškų ir po krepšiais sugriebė 9 kamuolius.

Šarlotės ekipai 22 taškus pelnė Jasonas Richardsonas, 21 - Emeka Okaforas, 17 - Geraldas Wallace.

“Bobcats” (6/9) komanda Rytų konferencijoje užima 11-ąją, o “Bulls” (4/10) - 14-ąją vietas.