BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

E. Cota vis dar lieka be darbo


Sausio viduryje iš Kauno „Žalgirio” ekipos atleistas amerikietis įžaidėjas Edas Cota vis dar neturi darbo. Prieš kelias dienas Lietuvos žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, neva E.Cota sudarė sutartį su ULEB taurės turnyre rungtyniaujančia Vilerbano ASVEL (Prancūzija) ekipa, tačiau krepšininkas vakar LŽ telefonu tai paneigė.


Edas Cota mano, kad „Žalgirio” vadovai sužlugdė jo derybas su Bolonijos „Climamio” ekipa
Pasak E.Cotos, ASVEL juo tikrai domėjosi, tačiau kontraktas nebuvo sudarytas. Taip pat baigėsi ir derybos su Belgijos komanda „Charleroi”.


Amerikietis Lietuvą paliko įsitikinęs, kad iš „Žalgirio” buvo atleistas be pagrindo ir dėl to kaltino Kauno ekipos trenerius. Dabar E.Cota griežia ant „Žalgirio” dantį dar dėl vieno dalyko. Įžaidėjas mano, kad būtent kauniečiai sužlugdė derybas su juo rimtai susidomėjusia Eurolygoje rungtyniaujančia Bolonijos „Climamio” ekipa.


„Manimi domėjosi Bolonijos ekipa, tačiau po „Žalgirio” vadovų skambučio į Italiją derybos nutrūko, – sakė E.Cota. – Jei ne kauniečių „patarimai”, dabar rungtyniaučiau Italijoje. Esu namuose JAV ir ieškau naujo klubo. Tikiuosi, kad netrukus pavyks pasirašyti sutartį su Europos komanda”.


„Žalgirio” vadovus amerikiečio kalbos nustebino. Kauno klubo valdybos pirmininko pavaduotojas Gediminas Navikauskas buvusio komandos įžaidėjo kaltinimus pavadino absurdiškais.


„Mes nesame nusiteikę apie Cotą šnekėti blogai. Kaip buvo, taip buvo, ir mes tikrai nesirengiame kerštauti ar kaip nors kitaip jam kenkti. Ginui Rutkauskui (A.Sabonio “Žalgirio” krepšinio centro generalinis direktorius, – Red.) skambino ASVEL vadovai ir domėjosi Cota. Mes prancūzams išsiuntėme paleidžiamąjį amerikiečio raštą”, – tvirtino G.Navikauskas.

Rodyk draugams

Rašyti komentarą