Pozicija C
Gimė 1986-03-12
Ūgis 218 cm
Svoris 109 kg

Pirmą nesėkmę po septynių iš eilės pergalių patyrė Klivlendo „Cavaliers“ (27-18) krepšininkai, Majamyje 73:101 (15:24, 18:28, 31:23, 9:26) nusileidę vietos „Heat“ (29-18). Tai buvo didžiausiu skirtumu šiemet pralaimėtos „Cavaliers“ rungtynės.

Žaisdami ketvirtą kartą per penkias dienas, „Cavaliers“ antrajame kėlinyje prametė 12 metimų iš eilės ir leido varžovams spurtuoti 22:0. Šiuo komandai sunkiu metu traumą patyrė Žydrūnas Ilgauskas, pirmoje rungtynių dalyje dėl sužeisto piršto praleidęs 12 minučių ant suolelio.

Nors po didžiosios pertraukos svečiai priartėjo (62:71), tačiau dar vienas Majamio komandos spurtas ketvirtajame kėlinyje palaidojo visas „kavalierių“ viltis kovoti dėl pergalės.

24 minutes žaidęs Žydrūnas Ilgauskas pelnė 8 taškus (3/11 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 8 kamuolius, blokavo metimą, 3 kartus suklydo ir 2 kartus pažeidė taisykles.

Rungtynių pabaigoje dvikovos nugalėtojui nebekeliant abejonių, ant NBA parketo antrą kartą per savo karjerą išbėgo Martynas Andriuškevičius. „Centras“ per 3 minutes prametė vienintelį mestą dvitaškį, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 29 taškai, Žydrūnas Ilgauskas28, Drew Goodenas ir Sasha Pavlovičius po 8.

„Heat”: Dwyane’as Wade’as 24, Shaquille’as O’Nealas 21, Gary Paytonas 14, Antoine’as Walkeris 12, Jamesas Posey 11 (10 atk. kam.).